ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ 2002 Р.Н. ТА МОЛОДШИХ, ПРИСВЯЧЕНИЙ РОКОВІ ОУН
відбувся 6 квітня, збірні команди юнаків та дівчат 2002 р.н. та молодші Надвірнянського району взяли участь в чемпіонаті області з волейболу. Дівчата (учениці Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. # 3) змагалися в Коломийському районі і зайняли ІІІ місце, з чим їх і вітаємо. Хлопці (учні Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. # 1) грали в м. Тлумач, але нажаль переможцями не стали. 
Волейбол в нашому районі відроджується і стрімко набирає популярності серед дітей та молоді.

Волейбол (дівчата). Надвірна – Тлумач. Чемпіонат області. Пропоную вашій увазі зустріч з волейболу (дівчата) між командами Надвірної та Тлумача. Зустріч завершилась перемогою дівчат з Надвірної з рахунком (2-0). 06 квітня 2019 року в спортивних залах спорткомплексу П’ядицької ОТГ та П’ядицького ліцею відбулись змагання чемпіонату області з волейболу серед збірних команд ДЮСШ (дівчат 2002 року народження і молодших) за сприяння Відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА, Коломийської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України. У змаганнях взяли участь кращі вісім команд області. За Надвірнянську ДСШ виступили дівчата мого рідного 10-Б класу Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (Бойко Вікторія, Гунда Діана, Гурська Анна, Кисляк Анна, Костик Уляна, Швидка Юлія, Цибульська Світлана), Григорьєва Валерія та Марія Дронюк (8-Б). Вітаємо дівчат з перемогою та зайнятим третім місцем. Вітаємо тренера Семенюка Петра Миколайовича та учителя фізичного виховання Поповича Євгена Петровича. Приємного перегляду. Зустріч між командами Надвірної та Рожнятова дивіться в наступному сюжеті.

Волейбол (дівчата). Надвірна – Рожнятів. Чемпіонат області. Пропоную вашій увазі зустріч з волейболу (дівчата) між командами Надвірної та Рожнятова. Зустріч завершилась перемогою дівчат з Надвірної з рахунком (2-0). 06 квітня 2019 року в спортивних залах спорткомплексу П’ядицької ОТГ та П’ядицького ліцею відбулись змагання чемпіонату області з волейболу серед збірних команд ДЮСШ (дівчат 2002 року народження і молодших) за сприяння Відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА, Коломийської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України. У змаганнях взяли участь кращі вісім команд області. Приємного перегляду. Зустріч між командами Надвірної та Снятина дивіться в наступному сюжеті.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *