Харчування

2021-2022 навчальний рік

Витяг з Тимчасового порядку організації освітнього процесу в Надвірнянському ліцеї №3 у 2021-2022 навчальному році в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19):

V. Організація питного режиму та харчування у ліцеї

1. У період карантину організація питного режиму відбувається із використанням індивідуального (пляшки з водою) посуду та кулерів з одноразовими стаканчиками.

2. З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) за кожним класним колективом закріплено відповідну перерву для харчування. Графік харчування здобувачів освіти такий:

09:30 – 09:50 (після 2 уроку) – учні 1-х класів;

10:35 – 10:50 (після 3 уроку) – учні 2–3-х класів;

11:35 – 11:50 (після 4 уроку) – учні 5,7 класів;

12.35 – 12.45 (після 5 уроку) – учні 9-11 класів;

13:00 – 13:20 – ГПД 1-х класів;

13:30 – 13:50 – ГПД 2-х класів;

14:00 – 14:20 – ГПД 3-х класів;

14:40 – 14:55 (після 2 уроку ІІ зміни) – учні 4 класів.

15:40 – 15:50 (після 3 уроку ІІ зміни) – учні 6, 8 класів

3. У їдальні забезпечується відстань між столами не менше 1,5 м та розміщення за столом не більше 4-х осіб.

4. Вхідний скринінг персоналу харчоблоку:

– увесь персонал проходить термометрію перед початком робочого часу (за 30 хвилин) із занесенням даних до щотижневого аркуша контролю термометрії;

– вимір температури тіла проводиться безконтактним термометром на ділянці зап’ястка або бокових частин шиї (враховуючи інструкцію про використання термометрів);

– у разі виявлення співробітника з підвищеною температурою тіла або з симптомами гострого респіраторного захворювання (кашель, нежить, осиплість голосу, почервоніння очей) співробітник до роботи не допускається, а в аркуші контролю термометрії робиться відмітка про недопущення до роботи. Контроль за виконанням цих вимог здійснює підприємець Воробець М.В. та медична сестра ліцею Клюфінська К.Д.

5. Усі працівники харчоблоку працюють у засобах індивідуального захисту із розрахунку 1 захисна маска на 3 години роботи, одноразових рукавичках, які змінюють після кожної дії (виробничого процесу на харчоблоці їдальні), не пов’язаних між собою. Засоби індивідуального захисту є у наявності із розрахунку на 5 робочих днів, у т.ч. на 1 робочу зміну – безпосередньо на робочому місці кожного працівника.

6. Після кожного зняття засобів індивідуального захисту (захисних масок одноразових рукавичок) перед одяганням чистих засобів індивідуального захисту, працівник харчоблоку ретельно миє руки з милом або обробляє антисептичним засобом.

7. У ліцеї організовано централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери (урни) з кришками та поліетиленовими пакетами з відміткою «Використані маски та рукавички» з подальшою утилізацією.

8. Працівник їдальні, який видає страви або здійснює розрахунок, забезпечений засобами індивідуального захисту: захисною маскою або респіратором, захисними окулярами або захисним щитком, одноразовими рукавичками.

9. При організації харчування працівники їдальні суворо дотримуються правил особистої гігієни: рукомийники, мило рідке, паперові рушники, антисептичні засоби для обробки рук, тощо.

10. З працівниками харчоблоку передбачається проведення навчання щодо одягання, використання. зняття засобів індивідуального захисту, їх утилізації. Відповідальність за виконанням цих вимог несе підприємець Воробець М.В.

11. Забезпечення працівників їдальні засобами індивідуального захисту (захисною маскою або респіратором, захисними окулярами або захисним щитком, одноразовими рукавичками, антисептиком, безконтактним термометром тощо) здійснює виконавець послуг харчування.

2020-2021 навчальний рік

Витяг з Тимчасового порядку організації освітнього процесу в Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 у 2020-2021 навчальному році в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19):

V. Організація питного режиму та харчування у школі

У період карантину організація питного режиму відбувається із використанням індивідуального (пляшки з водою) посуду та кулерів з одноразовими стаканчиками. Негазовану воду можна також придбати їдальні. Охолодженої кип’яченої води для пиття у їдальні не буде.

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) за кожним класним колективом закріплено відповідну перерву для харчування.

Графік харчування здобувачів освіти такий:

09:15 – 09:35 (після 2 уроку) – учні 1-х класів;

10:05 – 10:25 (після 3 уроку) – учні 2–3-х класів;

11:00 – 11:15 (після 4 уроку) – учні 5,7 класів;

11.50 – 12.00 (після 5 уроку) – учні 9-11 класів;

12:30 – 13:00 – ГПД 1-х класів;

13:00 – 13:30 – ГПД 2-х класів;

13:30 – 14:00 – ГПД 3-х класів;

14:55 – 15:10 (після 2 уроку ІІ зміни) – учні 3-А, 4 класів.

15:45 – 16:00 (після 3 уроку ІІ зміни) – учні 6, 8 класів

У їдальні забезпечується відстань між столами не менше 1,5 м та розміщення за столом не більше 4-х осіб.

Вхідний скринінг персоналу харчоблоку:

увесь персонал проходить термометрію перед початком робочого часу із занесенням даних до щотижневого аркуша контролю термометрії;

вимір температури тіла проводиться безконтактним термометром на ділянці зап’ястка або бокових частин шиї (враховуючи інструкцію про використання термометрів);

у разі виявлення співробітника з підвищеною температурою тіла або з симптомами гострого респіраторного захворювання (кашель, нежить, осиплість голосу, почервоніння очей) співробітник до роботи не допускається, а в  аркуші контролю термометрії робиться відмітка про недопущення до роботи. Контроль за виконанням цих вимог здійснює підприємець Воробець М.В. та медична сестра школи Клюфінська К.Д.

Усі працівники харчоблоку працюють у засобах індивідуального захисту із розрахунку 1 захисна маска на 3 години роботи, одноразових  рукавичках, які змінюють після кожної дії (виробничого процесу на харчоблоці їдальні), не пов’язаних між собою. Засоби індивідуального захисту є у наявності із розрахунку на 5 робочих днів, у т.ч. на 1 робочу зміну – безпосередньо на робочому місці кожного працівника.

Після кожного зняття засобів індивідуального захисту (захисних масок одноразових рукавичок) перед одяганням чистих засобів індивідуального захисту, працівник харчоблоку ретельно миє руки з милом або обробляє антисептичним засобом.

У школі організовано централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери (урни) з кришками та поліетиленовими пакетами з відміткою «Використані маски та рукавички» з подальшою утилізацією.

Працівник їдальні, який видає страви або здійснює розрахунок, забезпечений засобами індивідуального захисту: захисною маскою або респіратором, захисними окулярами або захисним щитком, одноразовими рукавичками.

При організації харчування працівники їдальні суворо дотримуються правил особистої гігієни: рукомийники, мило рідке, паперові рушники, антисептичні засоби для обробки рук, тощо.

З працівниками харчоблоку передбачається проведення навчання щодо одягання, використання. зняття засобів індивідуального захисту, їх утилізації. Відповідальність за виконанням цих вимог несе підприємець Воробець М.В.

Забезпечення працівників їдальні засобами індивідуального захисту (захисною маскою або респіратором, захисними окулярами або захисним щитком, одноразовими рукавичками, антисептиком, безконтактним термометром тощо) здійснює виконавець послуг харчування.

Обідня зала школи №3

2019-2020 навчальний рік

У школі вжито заходів щодо створення умов для організації харчування дітей. Повноцінне, безпечне і якісне харчування дітей організоване приватним підприємцем Воробець М.В.

Безоплатним гарячим харчуванням охоплені малозабезпечені учні 1-4 класів, діти учасників АТО, діти-переселенці із зони проведення операції ОС, учні інклюзивних класів. У групах продовженого дня діти харчуються за кошти батьків. Дітям, позбавленим батьківського піклування, надається грошова компенсація на харчування.

Учнів школи забезпечено питною водою гарантованої якості в обідньому залі. У класах використовується альтернативна вода.

Здійснюється бракераж сирої та готової продукції, медична сестра веде журнал бракеражу.

Постійно опрацьовується інформація щодо кількості дітей, які харчуються у їдальні. Регулярно складається щоденне меню на підставі примірного двотижневого меню-розкладки та затверджується директором школи.

З представниками ради школи створено групу контролю за якістю харчування дітей.

За свою кар'єру я пропустив понад 9000 кидків, програв майже 300 ігор, 26 разів мені довіряли зробити фінальний переможний кидок,...

Майкл Джордан

Надвірнянський ліцей №3
2020-05-24T19:25:58+03:00

Майкл Джордан

За свою кар’єру я пропустив понад 9000 кидків, програв майже 300 ігор, 26 разів мені довіряли зробити фінальний переможний кидок, і я промахувався. Я зазнавав поразок знову, і знову, і знову. І саме тому я домігся успіху.

Єдиний спосіб зробити щось дуже добре - любити те, що ти робиш.

Стів Джобс

Надвірнянський ліцей №3
2019-08-05T11:16:27+03:00

Стів Джобс

Єдиний спосіб зробити щось дуже добре – любити те, що ти робиш.

Одне закінчене результативне завдання вартує півсотні незакінчених.

Стів Форбс

Надвірнянський ліцей №3
2020-05-24T18:43:28+03:00

Стів Форбс

Одне закінчене результативне завдання вартує півсотні незакінчених.

Неважливо як повільно ти просуваєшся, головне, що ти не зупиняєшся.

Конфуцій

Надвірнянський ліцей №3
2020-05-24T18:48:48+03:00

Конфуцій

Неважливо як повільно ти просуваєшся, головне, що ти не зупиняєшся.

Якщо ваш внутрішній голос каже, що ви не можете малювати - малюйте якомога більше, тоді цей голос затихне

Вінсент Ван Гог

Надвірнянський ліцей №3
2020-05-24T18:58:47+03:00

Вінсент Ван Гог

Якщо ваш внутрішній голос каже, що ви не можете малювати – малюйте якомога більше, тоді цей голос затихне
0
Надвірнянський ліцей №3