Спогади про школу

У житті кожного з нас є періоди, які згадуються з особливою приємністю і теплотою. Це дитинство, юність, шкільні роки. Неповторною згадкою в пам’яті залишилася Надвірнянська середня школа №3 та її педагогічний колектив.

Для мене і для випускників 1987 року назавжди залишається повага і вдячність першій вчительці Зіні Степанівні Найді, класному керівнику Ользі Павлівні Мацелепі,  директору школи Михайлу Павловичу Козаку.

Промайнуло багато років після закінчення школи, але всі випускники згадують найкращі шкільні роки, за які ми виросли, змужніли і стали дорослими. В пам’яті зринають шкільні уроки і вчителі, участь у художній самодіяльності (шкільний хор і ансамбль та його керівник Феняк Василь Васильович), перемоги і участь в районних і обласних спортивних змаганнях з баскетболу і легкої атлетики, екскурсійні поїздки по Прикарпаттю і Україні. Особливо приємно згадувати діяльність клубу інтернаціональної дружби в школі та участь в форумах у м.Талас (Киргизія), м. Москва, м. Владимир (Росія) і проведення такого форуму на базі Надвірнянської середньої школи №3.

Хотілося б з приємністю відзначити організаторські здібності класного керівника Мацелепи Ольги Павлівни, її вміння спонукати до навчання і культурного відпочинку, яка зуміла з нас підлітків сформувати гідних достойних громадян нашої держави. У спогадах постають шкільні вечори, дискотеки, святкування Нового Року в новорічних костюмах і, звичайно прекрасний випускний вечір із зустріччю сонця.

Багато з наших випускників залишилося в м. Надвірна, а багато працюють в Україні та за її межами в галузі освіти, охорони здоров’я, владі і бізнесі. Спілкування з випускниками – це зустріч з минулим, коли завжди з приємністю згадується час, проведений у стінах Надвірнянської середньої школи №3. Усе минає та спогади про школу завжди сяють в наших очах. Велике спасибі і доземний уклін тобі, моя рідна третя школо!

Ожоган Зіновій Романович

доктор медичних наук, професор

завідувач кафедри ортопедичної стоматології

Івано-Франківського національного

медичного університету, випускник 1987 року