Результати участі у проєкті “Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність”

“Брехня відкриває тому, хто вміє слухати, не менше, ніж правда. А іноді навіть більше!” (Агата Крісті)

Реалії сучасного світу вимагають від нас критично мислити, не піддаватись на маніпуляції та дезінформацію, усвідомлювати вплив ЗМІ на наше життя. З радістю демонструємо вам цікаві матеріали, які ми отримали для навчання учнів медіаграмотності в рамках реалізації проєкту “Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність”, що реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки посольств США та Великої Британії у партнерстві з МОН України та Академії Української преси. Сподіваємося, що участь у проєкті педагогів Надвірнянського ліцею N3 (Бенеша С.І., Буній І.В., Борис О.І., Гриньків Т.М., Гнідик Л.В.) допоможе збагатити й вдосконалити освітній процес інноваційними інструментами викладання медійної грамотності. та цифровими можливостями. Дякуємо команді IREX!

 

«Я — медійник»захопливий квест, що об’єднує школярів та вчителів, в процесі проходження якого учасник навчається основних понять, правил та стандартів роботи з інформацією https://game.novykadr.com.ua/

 

Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність

У березні 2020 року школа взяла участь у  у конкурсному відборі для нових шкіл-учасників проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», успішно пройшла всі етапи етапи конкурсного відбору та отримала можливість стати учасником цього проєкту.

Інформація про проєкт:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити [3.60 MB]


 

Джерело: StopFake.org

Угода про співпрацю


У квітні 2019 року між Надвірнянською ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та Інститутом соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України була підписана угода про співпрацю, метою якої є впровадження медіаосвіти та відповідних наукових розробок Інституту у освітній процес школи.


Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити [1.80 MB]