Шановні вчителі та учні Надвірнянської ЗОШ №3!

Дорога в життя починається зі шкільного порога. Саме школа була і є для мене другою рідною домівкою, яка дала путівку в доросле життя і навчила цінувати людей та їхню працю.

Шкільні роки – це, мабуть, найяскравіша та найбільш наповнена приємними спогадами пора. Найсвітліший спогад – веселе та насичене  життя нашої дружньої шкільної родини, нашого класу. Ми всі разом зростали та виховувалися, наполегливо вчилися та бешкетували. Вчителі навчили нас дружити, допомагати один одному.

За ті досягнення, які я здобув у житті, я завдячую, насамперед, своїй рідній школі та мудрим наставникам, які сформували той багаж знань і умінь, необхідний в повсякденній праці на благо міста. Неможливо забути тих людей, що виховували та навчали, що вкладали свою мудрість та вибудовували особистість кожного учня. Велика шана, низький доземний уклін нашим вчителям, особливо першій вчительці Мітрошиній Марті Юріївні, вчителю початкових класів Винник Марії Володимирівні, класному керівнику, вчителю математики Рудій Катерині Іванівні, вчителям з української мови та літератури Мицавці Мирославі Йосипівні та Мірецькій Оксані Миколаївні, вчителям історії Левицькій Марії Михайлівні та Смужинській Марії Іванівні, вчителю інформатики Мацелепі Ользі Павлівні, вчителю англійської мови Гринькевич Наталії Миколаївні, вчителям фізики Тришак Юлії Миколаївні та Яновському Ярославу Володимировичу, вчителям хімії Романишину Роману Петровичу та Рососі Тетяні Федорівні, вчителям зарубіжної літератури Іроденко Ларисі Марківні та Луцюку Василю Васильовичу, вчителю географії Ємчук Світлані Іванівні, вчителю біології Зелінській Софії Дмитрівні, вчителю образотворчого мистецтва Петрик Стефанії Олегівні, вчителям трудового навчання Найді Володимиру Івановичу та Гайдашу Василю Миколайовичу, вчителю креслення Тітовій Галині Юріївні, вчителю музики Феняку Василю Васильовичу, вчителям фізичної культури Ожогану Роману Антоновичу,  Синоверському Михайлу Олексійовичу та Синоверській Наталії Олексіївні. Щира подяка, Вам, шановні вчителі, за невтомну працю, Вашу до нас любов, за непохитну віру у кожного учня, за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, яку Ви щодня даруєте дітям, за самовіддане служіння обраній справі, за терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Ви творите майбутнє нашого міста та України, адже змалку прищеплюєте учням любов до рідного краю,патріотизм, принципи духовності та моральності. Нехай і надалі Ваші доброта, мудрість та витримка високо цінуються і повертаються любов’ю вихованців. Міцного здоров’я, нових творчих здобутків, мужності та терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.

Нехай рідна школа №3 ще не один десяток років процвітає на освітянській ниві нашого  краю, а в її стінах завжди панує затишок, тепло, радість, мир і злагода!

З повагою та щирою подякою

                                                      Зіновій Андрійович