Сьогодення

За більш як 50 років Надвірнянський ліцей №3 став справжнім рідним домом для багатьох поколінь надвірнянців та їх родин.

Будівництво Надвірнянської школи №3 завершене восени 1971 року. Навчання розпочалося  22 січня 1972 р. Станом на 05.09.2023 у ліцеї навчається 913 учнів. Освітній процес забезпечують 89 педагогічних працівників та 21 особа обслуговувального персоналу. 

На даний час у ліцеї поглиблено вивчаються дисципліни суспільно-гуманітарного та технологічного профілів.

 Серед інновацій, які успішно впроваджуються: науково-педагогічний проєкт «Росток» з 2011 року, система розвивального навчання з 2015 року, змішане навчання з 2016 року. У ліцеї розгорнута система Google Workspace, що дало можливість побудувати повноцінне захищене інформаційно-освітнє середовище на основі інструментів і сервісів Google.

Чітко налагоджена система організації виховної роботи та учнівського самоврядування, що сприяє розвитку особистості учня, патріота, активного громадянина України, здатного до самореалізації в соціумі. Виховна система «Школа становлення громадянина» у 2012 році отримала ІІ місце на обласному конкурсі виховних систем ЗНЗ.

Родзинкою ліцею є Куточок Хліборобства та Зала Духовності, які оформлені силами вчителів, батьків, учнів.

Куточок Хліборобства

Учні та вчителі ліцею організовують благодійні акції. Під час «Вечорниць для фронту» було наліплено 15 600 вареників для захисників на сході України.

Завдяки міжнародній співпраці з 2002 року ліцей підтримує партнерські стосунки з Гімназією №1  ім. Стефана Вишинського (тепер Школою №1) з міста Пруднік (Польща). Наші учні разом з однолітками з Польщі та Німеччини брали участь в реалізації Програми «Kinder ohne grenzen» («Діти без кордонів») Інституту соціальної педагогіки Кельнського університету (Німеччина), що фінансується з фонду професора цього інституту Г.-Й. Бухкремера.

22 січня 2021 року школа змінила назву на Надвірнянський ліцей №3.